Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobiliPhone 14 Pro Max'in ekran çerçeveleri %20 daha ince olacak: İşte CAD...

iPhone 14 Pro Max’in ekran çerçeveleri %20 daha ince olacak: İşte CAD manzaraları

Ulaş Utku Bozdoğan: Iphone 14 Pro Max'In Ekran Çerçeveleri %20 Daha Ince Olacak: İşte Cad Manzaraları 1

Apple bu sonbaharda iPhone 14 serisini piyasaya sürecek. Lansman için önümüzde aylar olsa da akıllı telefonlarla ilgili oldukça fazla sayıda söylenti yayılmış durumda. Son olarak iPhone 14 Pro Max’in CAD görüntüleri yayınlandı.

iPhone 14 Pro modellerinin kamerası daha kalın olacak

1 hf. önce eklendi

İnternete düşen sızıntılar ve haberler temel alınarak hazırlanan çizimler amiral gemisi telefonun ön panelindeki değişiklikleri, ana kamera çıkıntısındaki artışı ve %20 oranında daha da ince hale getirilen ekran çerçevelerini gözler önüne seriyor.

Çentikli tasarım rafa kalkıyor, 48 MP kamera geliyor

Ekran çerçeveleri temelinde yapılan inceltmenin iPhone 13 Pro Max’e kıyasla fark edilebilir seviyede olacağını söyleyebiliriz. Karşılaştırma yapabilmeniz açısından çerçeve kalınlık değerlerini yazalım:

  • iPhone 13 Pro Max: 2.42 mm
  • iPhone 14 Pro Max: 1.95 mm

Ulaş Utku Bozdoğan: Iphone 14 Pro Max'In Ekran Çerçeveleri %20 Daha Ince Olacak: İşte Cad Manzaraları 3

Apple’ın iPhone 14 Pro modellerinde çentikli tasarımdan vazgeçeceği ve cihazlarda 48 megapiksel kameraya yer vereceği belirtiliyor. Ekran çerçevelerinin incelmesi bu yenilikler kadar heyecan verici olmasa da şüphesiz ki kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanacaktır.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • iPhone 14 Pro Max’in ekran çerçeveleri %20 daha ince olacak:

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar