Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobiliPhone 14 Renk Seçenekleri Sızdırıldı

iPhone 14 Renk Seçenekleri Sızdırıldı

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro renk seçenekleri internete sızdırıldı. Ortaya çıkan bilgiler, iPhone 14’ün altı renk seçeneği ile geleceğini iddia ediyor. Ailenin bir diğer üyesi olan iPhone 14 Pro ise beş farklı renk seçeneğini kullanıcılara sunacak.

Apple’ın yeni akıllı telefon serisiyle ilgili farklı bilgiler de gelmeye devam ediyor. Buna göre iPhone 14, 30W kablolu şarj desteğiyle birlikte gelebilir. Akıllı telefon serisi ile ilgili ortaya çıkan detaylar arasında, A16 Bionic SoC ve ısı yönetim sistemi, her zaman açık ekran, Face ID teknolojisi, Gorilla Glass Victus ve daha büyük MagSafe pil gibi bilgiler de yer alıyor.

Şinasi Kaya: iPhone 14 Renk Seçenekleri Sızdırıldı 1

Tipster Jioriku tarafından yayınlanan bilgilere göre, iPhone 14 siyah, mavi, yeşil, mor, kırmızı ve beyaz renk seçenekleri ile piyasaya sürülecek. Bu bilginin doğru olduğunu varsayarsak, iPhone 13 serisinde kullanılan pembe rengin, yerini mor renk seçeneğine bıraktığını görüyoruz. iPhone 14 Pro modeli ise altın, grafit, yeşil, gümüş ve mor renk seçenekleri ile geliyor. iPhone 13 Pro modelinde Sierra mavisi rengi kullanılmıştı. Bu renk seçeneğinin yerini, mor renk seçeneği alacak. Mor renk seçeneğinin yeni seride mevcut olacağını, geçmişte Front Page Tech kanalından bildiğimiz Jon Prosser de söylemişti.

Jioriku tarafından yayınlanan bilgiler, geçmişte sızdırılmış olan diğer özellik ve spesifikasyonlar hakkında da ayrıntılar içeriyor. Jioriku, Apple’ın yeni cihazlarının 30W şarj desteği, geçen yılla aynı gövde malzemesi, benzer depolama seçenekleri, Gorilla Glass Victus koruması ve daha büyük MagSafe pil ile geleceğini belirtiyor. Tipster ayrıca, iPhone 14 serisinin delikli ekran panellerinden de bahsetmekte.

Son olarak iPhone 14 serisinin 799$’lık başlangıç fiyatı ile piyasaya sürülmesinin beklendiğini belirtelim. Bu fiyatlandırmanın, iPhone 13 serisi ile aynı olduğunu da ekleyelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar