Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobiliPhone 14 Serisinin Kılıfları Sızdırıldı

iPhone 14 Serisinin Kılıfları Sızdırıldı

iPhone 14 serisinin Eylül ayında düzenlenecek olan lansmanla beraber resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Yeni nesil iPhone modelleri için heyecanlı geri sayım da bir yandan devam ederken, sızıntılarında ardı arkası kesilmiyor. Son zamanlarda sık sık sızıntı haberleri ile gündeme gelen iPhone 14 serisi şimdi de sızdırılan kılıfları ile yeniden karşımıza çıkıyor.

DuanRui adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görsellere göre bu yıl tanıtılacak iPhone modellerinin daha önceki sızıntılarla da dile getirildiği gibi iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max şeklinde adlandırılması bekleniyor.

Sızdırılan görsellere gelecek olursak, iPhone 14 serisi bir önceki iPhone 13 modellerine kıyasla çok ciddi bir tasarım yeniliği vaat etmiyor. Ancak, Cupertinolu teknoloji devine yakın kaynaklar yeni nesil modellerin lensleri arasındaki mesafenin biraz daha fazla olacağını dile getiriyorlar. Hatta sızdırılan görsellerle birlikte söz konusu tasarım farkı da net bir şekilde gözler önüne seriliyor.

Ayrıca paylaşılan bir diğer raporda da iPhone 14 Pro Max’in çok daha yüksek çözünürlüklü 48 MP’lik bir kamera ile beraber geleceği ve Pro modellerinin ön kameralarının ciddi ölçüde iyileştirileceği ifade edilmiş.

Meral Erden: iPhone 14 Serisinin Kılıfları Sızdırıldı 1

Bunun dışında paylaşılan bir başka rapordaysa sadece iPhone 14 Pro modellerinin yeni A16 yonga setinden güç alacağı, 14 ve 14 Plus modellerinin de iPhone 13 serisinden aşina olduğumuz A15 Bionic işlemcisiyle birlikte lanse edileceği ileri sürülüyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar