Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaMobiliPhone 15 Pro Max, En İnce Çerçeveli iPhone Olabilir

iPhone 15 Pro Max, En İnce Çerçeveli iPhone Olabilir

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın eylül ayında tanıtmasını beklediğimiz iPhone 15 serisi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Akıllı telefon dünyasının popüler sızıntı kaynaklarından Ice Universe, paylaştığı birkaç ekran görüntüsü ile iPhone 15 Pro Max ile ilgili dikkat çeken bilgiler verdi. Görünen o ki iPhone 15 Pro Max, bugüne kadar gördüğümüz tüm iPhone’lardan çok daha ince çerçevelere sahip olacak.

Apple, neredeyse her yıl daha ince çerçeve tasarımına geçiş yapıyor. Bu bağlamda; iPhone 14 Pro’da 2,17 mm çerçeve genişliği var. Ice Universe tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, bu değerin iPhone 15 Pro Max’te iyice düşeceğini ortaya koyuyor. Hatta beklentiler, iPhone 15 Pro Max’in ekran çerçevesinin, bugüne kadarki en ince çerçeveli telefon olan Xiaomi 13’ten (1,88 mm) bile ince olabileceği yönünde. Eğer bu gerçekleşirse, iPhone 15 Pro Max’in tarihe geçtiğinden bahsedeceğiz.

iPhone 15 Pro Max çerçeveleri işte böyle görünecek:

Meral Erden: Iphone 15 Pro Max, En İnce Çerçeveli Iphone Olabilir 1

Ice Universe tarafından paylaşılan ve iPhone 15 Pro Max’e ait olduğu ileri sürülen bir ekran koruyucu, çerçevelerin gerçekten de oldukça ince olduğunu gözler önüne seriyor. Dikkatli bakılacak olursa; ekran koruyucuda hafif bir kavis de var. Geçmişte güvenilir sızıntılar yapan ShrimpApplePro, kısa bir süre önce iPhone 15 Pro Max’in nispeten kavisli ekrana sahip olacağını söylemişti. Ice Universe tarafından paylaşılan görüntü, o iddianın da gerçek olabileceğini düşündürüyor.

Apple’ın yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonlarıyla ilgili net bir şeyler söylemek için henüz çok erken. Ancak eylül ayına çok da bir şey kalmadı. Lansmana yaklaştığımız her gün, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modelleriyle ilgili daha fazla bilginin netleşeceğine inanıyoruz. Gelen yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar