Pazartesi, Ekim 3, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobiliPhone SE 2022 Modelinin Fiyatı 300 Dolardan Başlayabilir

iPhone SE 2022 Modelinin Fiyatı 300 Dolardan Başlayabilir

Apple, iki yıl önce iPhone SE (2020) adlı ikinci nesil iPhone SE’yi tanıtmıştı ve şimdi GSM Arena tarafından aktarılan habere göre, şirketin 8 Mart’ta gerçekleştireceği etkinlikte, yenilenmiş bir iPad Air ile birlikte iPhone SE 2022 modelini tanıtacağı söyleniyor.

Apple henüz bu bilgiyi onaylamasa da, analist John Donovan, yeni nesil iPhone SE’nin satış fiyatının 300 dolardan başlayabileceğini ifade ediyor. Bu rakam, 2020 model iPhone SE’nin taban fiyatından 99 dolar daha az. Bununla birlikte başka bir analist olan Daniel Ives ise Apple’ın 399 dolarlık taban fiyatına sadık kalacağını düşünüyor, ancak daha düşük bir fiyat ihtimalini de tamamen reddetmedi.

iPhone SE+ 5G olarak adlandırılacağı söylenen iPhone SE 2022 modelinin 5G desteği, geliştirilmiş bir kamera donanımı ve Apple’ın geçen yıl iPhone 13 serisiyle birlikte piyasaya sürdüğü A15 Bionic çipe sahip olması bekleniyor.

iPhone SE+ 5G, kendinden önceki iPhone SE modeline göre bazı iyileştirmelerle gelecek olsa da, akıllı telefonun 2017 yılında piyasaya sürülen iPhone 8 benzeri tasarıma sadık kalması beklendiği için tasarım tarafında büyük bir değişiklik olması beklenmiyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar