Salı, Ekim 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobiliPhone SE 3 sonunda geliyor: Bloomberg, muhtemel tanıtım tarihini açıkladı

iPhone SE 3 sonunda geliyor: Bloomberg, muhtemel tanıtım tarihini açıkladı

Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone SE 3 sonunda geliyor: Bloomberg, muhtemel tanıtım tarihini açıkladı 1

Bloomberg editörü Mark Gurman, Apple’ın bahar konferansıyla ilgili önemli detaylar paylaştı. Gurman’a göre Cupertinolu şirketin 2022’deki ilk etkinliği Mart veya Nisan aylarında gerçekleştirilecek. Hatırlarsanız şirket geçen yıl 20 Nisan’da bir lansman düzenlemişti.

Mark Gurman, Apple’ın internet üzerinden yapacağı sanal etkinlikte, üçüncü nesil iPhone SE modelini tanıtacağını düşünüyor. Akıllı telefonun iPhone 8 döneminin tasarımını sürdüreceğine yönelik bilgiler var. Buna ek olarak 5G destekli yeni bir işlemciden de bahsediliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone SE 3 sonunda geliyor: Bloomberg, muhtemel tanıtım tarihini açıkladı 2

A15 Bionic sesleri

Apple, iPhone SE 3 (veya iPhone SE 2022) modelinde iPhone 13 serisine güç veren A15 Bionic işlemciyi kullanabilir. Şirketin beşinci nesil ağlarla ilgili yüksek güç tüketimini dengelemek için cihazda daha büyük bir pile yer vereceği de sızdırılan detaylar arasında.

Üçüncü nesil iPhone SE’nin 400 dolar civarında bir fiyat etiketi taşıyacağı bildiriliyor. Apple bahar etkinliğinde iPhone SE 3 ile birlikte M1 Pro ve M1 Max işlemcilerle donatılmış 27 inç iMac ve üst düzey Mac mini bilgisayarlarını da sahneye çıkabilir.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar