Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaOyunJagged Alliance 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Jagged Alliance 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Duyurulmasının üzerinden yaklaşık iki yıl sonra Jagged Alliance 3 için beklenen çıkış tarihi açıklandı. Sıra tabanlı taktik serisinin yeni oyunu, 14 Temmuz tarihinden itibaren PC için satışa sunulacak.

Haemimont Games tarafından geliştirilen Jagged Alliance 3, bir küme paralı askerin kayıp Lideri bulup geri getirmek için tutulduğu hayali Grand Chien ülkesinde geçiyor. Yeni bir özellik fragmanında, geliştiriciler oyunun en dikkate paha özelliklerini de açıklamış durumda.

Jagged Alliance 3’te harika bir tahlil bulunmuyor. Deney yapmanızı, paralı askerlerinizi dinlemeniz ve tecrübelerinize güvenmeniz gerekiyor. Durumunuzu, havanın nasıl olduğunu, aydınlatmayı ve savaş alanını düşünmeniz gerekecek. Art plan kişilikleri, etkileşimleri, oyun stilleri ve hatta fobileri olan 40 tam sesli paralı asker var. Bu karakterler aslında bireyler üzere oynuyorlar, yani kişilikleri dünyada nasıl hareket edeceklerini, düşmana nasıl reaksiyon vereceklerini ve birbirleriyle nasıl çalışacaklarını etkileyecek. Rastgele bir gerçek dünya durumu üzere bazen işler biraz riskli olabilecek. Mahallî halkı da çok fazla kızdırmamak gerekiyor. Hareketlerinle yaşayabiliyor olmanız, onların da yaşamak zorunda olduğu manasına gelmiyor. Halka hürmet ve dayanakla davranabilir ya da kıymetlerine nazaran onları kabul edebilirsiniz.

Jagged Alliance 3 piyasaya sürüldüğünde, oyuncuların silah istatistiklerini değiştirmesine, zorluğu ayarlamasına ve vurma talihini (varsayılan olarak gizli) görüntülemesine imkan tanıyan hudutlu mod takviyesine sahip olacak. Lakin vakitle, mod geliştiricilerin kendi kısımlarını oluşturmak ve paylaşmak, yeni paralı askerler eklemek ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilecekleri bir araca dönüşecek.

Jagged Alliance 3, Steam üzerinden satışa sunulacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar