Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunKerbal Space Program 2 Tekrar Ertelendi

Kerbal Space Program 2 Tekrar Ertelendi

Uzay uçuş simülatörü Kerbal Space Program 2 için bir kez daha erteleme kararı çıktı. Oyun ilk olarak 2019 yılında Take-Two tarafından duyuruldu. O zamandan beri, oyun iki büyük gecikme yaşadı. Oyun ilk önce 2020’den 2021’e, ardından 2022’ye ertelendi. Geliştirici Intercept Games kaliteli bir sürüm sunmak için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu ifade ediyor. Şimdi oyuncular 2022 yerine 2023’ün başlarında simülasyonu deneyimleyecekler.

Kerbal Space Program 2 kreatif direktörü Nate Simpson bir duyuruda, “Muazzam teknolojik karmaşıklığa sahip bir oyun inşa ediyoruz ve hak ettiği kalite ve cila düzeyine ulaştığımızdan emin olmak için bu ek zamanı kullanıyoruz. KSP2’nin çeşitli donanımlarda iyi performans gösterdiğinden, harika grafiklere sahip olduğundan ve içerik açısından zengin olduğundan emin olmaya odaklanmaya devam ediyoruz.” diyor.

Simülasyon için şimdiye kadar kapsamlı modlama desteği, işbirlikçi çok oyuncu, koloni oluşturma, yıldızlararası seyahat ve daha fazla özellik içeriği onaylandı. Geliştirme ekibinde orijinal Kerbal Space Program’ın arkasındaki isimlerin yer aldığını da not olarak düşelim.

Kerbal Space Program 2’nin 2023 başlarındaki yeni lansman penceresinin yalnızca PC sürümü için olduğunu ve Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 sürümlerinin yıl içinde planlandığını da hatırlatalım.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar