Pazartesi, Temmuz 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunKovboy Oyunu Hard West 2 İçin Tanıtım Görüntüsü Yayınlandı

Kovboy Oyunu Hard West 2 İçin Tanıtım Görüntüsü Yayınlandı

2015 yılının sonunda çıkan, vahşi batı ve doğaüstü temalarının harmanlanmasından oluşan sıra tabanlı aksiyona sahip rol yapma oyunu Hard West’in devam oyunu olan Hard West 2 için bir tanıtım videosu yayınlandı ve oyunun Steam sayfası listelendi.

Hard West 2’nin Steam sayfasındaki açıklama kısmında, oyunla ilgili olarak “Hard West 2, Batı’nın karanlık kalbine doğaüstü bir yolculuktur. Kurşunla dolu bir silah ve bir avuç dolusu büyücülükle, bir kanun kaçağı çetesini toplayın ve sizin olanı geri almak için şeytanı kovalayın.” yazıyor.

Alışılageldik vahşi batı temalı oyunlardan farklı olarak doğaüstü bir tarafı da olan ve çeşitli büyüler kullanabildiğimiz Hard West 2’de, tehlikeli bir üne sahip bir kanun kaçağı olan Gin Carter’ı yönetiyoruz. Bir gün efsanevi “Hayalet Tren”in federal altında dolu bir şekilde bize yaklaştığını duyuyoruz ve treni soymak için bazıları silahlı, bazıları da doğaüstü becerilere sahip olan haydutlardan oluşan bir çeteyi bir araya getiriyoruz. Ve akabinde olaylar gelişiyor.

Bununla birlikte ilk Hard West oyununun geliştirici stüdyosu CreativeForge Games idi. Hard West 2’yi geliştiren oyun stüdyosu ise Ice Code Games. Devam oyununun yayıncı firması ise aynı ilk oyunda olduğu gibi Good Shepherd Entertainment. Oyunun Steam sayfasında belirtilene göre, Hard West 2’nin bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar