Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaİnternetLeague of Legends ve Discord'a Erişim Sağlanamıyor!

League of Legends ve Discord’a Erişim Sağlanamıyor!

Günümüzün en popüler sunucu hizmeti sağlayıcılarından birisi olan Cloudflare, son dakikalarda pek çok popüler platformu etkileyen bir sorunla karşı karşıya. Cloudflare ve Cloudflare hizmetinden yararlanan uygulamalar ve internet siteleri, hizmet sağlayıcısında yaşanan bir sorun nedeniyle erişim sorunlarıyla boğuşuyor.

Türkiye saati ile bu sabah başlayan sorunlar nedeniyle Discord, Omegle, Medium ve Feedly, League of Legends ve Shopify gibi yüz binlerce kullanıcıya sahip platformlara ve oyunları erişimde sıkıntılar yaşanıyor. Doğrudan Cloudflare tarafından paylaşılan bir açıklama bulunurken, şirket yetkilisinin de bir forumda sorunla ilgili paylaşım yaptığı görüldü.

Cloudflare’deki sorun nedeniyle şikâyetler artıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: League of Legends ve Discord'a Erişim Sağlanamıyor! 1

Ulaş Utku Bozdoğan: League of Legends ve Discord'a Erişim Sağlanamıyor! 2

Ulaş Utku Bozdoğan: League of Legends ve Discord'a Erişim Sağlanamıyor! 3

Cloudflare ve şirket yetkilisinden gelen açıklama:

Cloudflare, yaptığı açıklamada “Kullanıcılar, Cloudflare’in ağına veya hizmetlerine ulaşırken hatalar veya zaman aşımları yaşayabilir.” dedi. Şirketin CTO’su John Graham-Cumming de Hacker News’de bir başlık altında yaptığı açıklamada sorunun dünya çapında olmadığını ancak pek çok bölgede görüldüğünü paylaştı. CTO, sorunun farkında olduğunu ve nedenini de bildiklerini paylaştı. Fakat ne zaman çözülebileceğine dair bir bilgi sunmadı.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar