Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaDonanımLenovo’nun yeni şarj aleti şeridi, ezberleri bozacak üzere görünüyor

Lenovo’nun yeni şarj aleti şeridi, ezberleri bozacak üzere görünüyor

Teknoloji devi Lenovo, Xiaoxin markası altında yeni 65W galium nitrid süratli şarj güç şeridinin piyasaya sürülmesini duyurdu. Lenovo’nun inovatif tahlili, birden fazla güç adaptörü ile seyahat etmenin artık olağan olmadığı günümüzde, cihazlarımızı şarj etme halimizi büsbütün değiştirmeye hazırlanıyor.

Bu güç şeridinin en dikkat çeken özelliklerinden biri, üçüncü jenerasyon galium nitrit materyali kullanmasıdır. Bu sayede, her bir porttan azamî 65W çıkış sağlayabilir. Bu özellik, birkaç aygıtı birebir anda şarj etmenin yanı sıra, dizüstü bilgisayarları direkt süratli bir formda şarj etme imkanı sunar, bu da kocaman tuğla biçiminde adaptörlere gereksinimin ortadan kalkmasını sağlar.

Şinasi Kaya: Lenovo’nun Yeni Şarj Aleti Şeridi, Ezberleri Bozacak Üzere Görünüyor 1

Lenovo’nun yeni şarj aleti şeridi, ezberleri bozacak üzere görünüyor

Xiaoxin 65W galium nitrit süratli şarj güç şeridi tıpkı vakitte son derece akıllıdır ve şarj gücünü her aygıta eşit olarak dağıtır. 40 dakikada %50 şarj suratına sahip olan bu eser, aygıtlarını süratli bir biçimde şarj etmek isteyenler için ülkü bir seçenektir.

100W’dan yüksek süratli şarj adaptörleri ile yarışamayabilir lakin 65W güç çıkışı, ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar ile akıllı telefonlar ve tabletler üzere birçok aygıt için uygun bir düzeydedir. Bu güç şeridi sayesinde, iş seyahati yahut tatil sırasında aygıtlarınız için birden fazla şarj aygıtı taşımanıza gerek kalmayacak.

Fiyatlandırma konusunda, Lenovo henüz Xiaoxin 65W galium nitrid süratli şarj güç şeridinin fiyatını açıklamadı. Lakin galium nitritin maliyeti göz önüne alındığında, olağan USB güç şeritlerinden daha kıymetli olması mümkündür. Tekrar de, bu eserin sunduğu yararlar kıymetli ve sık sık birden fazla aygıtla seyahat edenler için düşünmeye paha.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar