Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaDonanımLogitech’in yeni fare modeli her tıp yüzeyde problemsiz çalışabilecek

Logitech’in yeni fare modeli her tıp yüzeyde problemsiz çalışabilecek

Logitech, üretkenliği öne çıkan yeni bir fareyi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Anywhere 3S model ismi verilen bu fare, tanınan MX serisinin bir üyesi olup, her türlü yüzeyde kullanılabilme özelliğine sahip.

Logitech’in MX Anywhere 3S modeli, bilhassa PC etraf donanımlarında başkan olan markanın sızıntılarla dizaynını kısa mühlet evvel duyurmuş olduğu bir fare. Resmi duyurusu da yapılmasının akabinde, bu fare, 2020 yılında piyasaya sürülen Anywhere 3 modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bu fare, 8.000 DPI’ye kadar hassasiyet sunan bir optik sensöre sahip ve “neredeyse her yüzeyde” çalışabilme özelliği sunuyor. Bu durum, optik farelerin ekseriyetle takip etmekte zorlandığı cam yüzeyler de dahil olmak üzere her türlü yüzeyde çalışabilir olmasını sağlıyor.

Logitech’in yeni fare modeli her tıp yüzeyde sıkıntısız çalışabilecek

Bu durumun sebebi, optik sensörün lazerinin birçok vakit camdan geçip gereğince yansıma yapamamasıdır. Bu nedenle, opak yüzeyler ekseriyetle daha âlâ sonuçlar verir. Fakat geliştirilmiş Anywhere 3S modeli, evvelki modelden daha da uygunlaştırılmış ve cam yüzeylerde bile çalışabilme yeteneği kazandı. Ayrıyeten, bu yeni fare, markanın özel Quiet Click teknolojisi sayesinde düğme tıklama seslerini de minimuma indiriyor. Bu durum, çalışma arkadaşlarınızı mümkün bir rahatsızlıktan korumak ismine hayli yararlı.

Anywhere 3S, evvelki model Anywhere 3‘e epey emsal bir 70 günlük pil ömrü ve tasarım özelliği sunuyor. Dahası, küçük bir adaptörün kolaylıkla kaybolabileceği düşünüldüğünde, fareye dahili Bluetooth dayanağı de eklenmiş. Logitech MX Anywhere 3S modelini şu anda 79.99 Amerikan Doları fiyatıyla ön sipariş verebilirsiniz. Fare, çizgisel, soluk gri, pembe ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunulacak ve 6 Haziran’da satışa sunulacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar