Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunMarvel’s Spider-Man, FPS kamerasıyla oynansa nasıl görünürdü?

Marvel’s Spider-Man, FPS kamerasıyla oynansa nasıl görünürdü?

İlk olarak 2018 yılında Insomniac Games tarafından geliştirilierek Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Marvel’s Spider-Man, gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman oyunlarından biri olarak anılıyor. Bir YouTube kullanıcısı, ‘Örümcek-Adam’ın PS5 macerası FPS kamerasıyla oynansa nasıl olurdu?’ sorusuna cevap aradı.

Spider-Man videosu için bine yakın fotoğraf kullanıldı

PlayStation 4’teki Marvel’s Spider-Man gerçekten bir görzel ziyafet sunuyor olsa da PlayStation 5 için gelen Remastered versiyonuyla çıtayı bir üste taşımayı başardı.

Her iki versiyonda da Peter Parker olarak oynamak ne kadar harika bir his olsa da, iki oyunda da bulunmayan tek özellik sizi Örümcek-Adam maskesinin arkasından bir kamerayla tanıştırmaktı. YouTube’da içerik üreten bir Spider-Man hayranı, Peter Parker’ın ve Miles Morales’in gözünden New York’ta ağ atabilmeninbir yolunu buldu: Stop-Motion.

Şinasi Kaya: Marvel’s Spider-Man, FPS kamerasıyla oynansa nasıl görünürdü? 1
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Aşağıdaki YouTube videosunda görebileceğiniz gibi, içerik oluşturucu ItIsSpid, hem Peter Paker hem de Miles Morales aracılığıyla Insomniac Games’in New York City’sinde ağ atmanın nasıl olduğunu gösterebilmek için oldukça zor bir işe atıldı. Toplamda 1 dakika 40 saniye süren video için oyunun fotoğraf çekme modunu kullanan oyuncu, stop-motion tadında bir videoya imza attı.

Videoyu nasıl hazırladığını YouTube videosunun altındaki açıklamada anlatan ItIsSpid, Hem Marvel’s Spider-Man‘den hem de Miles Morales‘ten toplamda 850’den fazla ekran görüntüsü kaydettiğini ve ekran görüntülerini almayı bitirdiğinde PS5’te neredeyse hiç boş alan kalmadığını belirtti. Bu deneyiminde çok fazla şey öğrendiğini belirten yayıncı, gelecek videosunda daha iyi bir iş çıkaracağını söyledi.

Peki sizler yayınlanan video ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Acaba bu video ileride farklı bir kamera açısı kullanan bir Spider-Man oyunu görmemize sebep olabilir mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

Kaynak:  Shiftdelete

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar