Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaİnternetMessenger, yeni kısayollarını kullanıma sunuyor

Messenger, yeni kısayollarını kullanıma sunuyor

İnanç Can Çekmez: Messenger, yeni kısayollarını kullanıma sunuyor 1

Meta, Messenger uygulamasına bir sohbet sırasında bildirimsiz mesaj göndermek ya da bir GIF paylaşmak gibi eylemler için kullanılabilecek yeni kısayolları kullanıma sunuyor. Slack kullanıcılarının aşina olduğu bir kısayol olan @everyone, Messenger’da da kullanılabilecek.

Messenger’da yeni kısayollar

Messenger artık hem iOS hem de Android uygulamasında @everyone ve /silent kısayollarını kullanıcılara sundu. @everyone, sohbetteki tüm kullanıcıların bilgilendirmesine olanak tanıyorken /silent kısayolu, sohbetteki kişilere bildirim göndermeden mesaj yollayabilmeye izin veriyor.

iOS kullanıcıları yakında /gif kısayolunu kullanarak bir GIF’i kolayca bulup ve gönderebilecek. iOS’a özel olarak gelecek diğer iki kısayol ise /shrug ve /tableflip. Bu kısayollar da masa çevirme ve omuz silkme gibi metin tabanlı ifadeleri göndermeyi kolaylaştıracak.

AB’nin yeni dijital yasası mesajlaşma güvenliğini azaltabilir

2 gün önce eklendi

Bu kısayolların haricinde Messenger, önümüzdeki haftalarda sohbette para göndermeyi ve almayı daha kolay hale getirebilmek için /pay kısayolunu ABD’deki iOS ve Android kullanıcılarına getirecek.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Sosyal Medya Haberleri
  • Messenger, yeni kısayollarını kullanıma sunuyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar