Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaYazılımMicrosoft Lists'in fiyatsız deneme sürümü yayınlandı

Microsoft Lists’in fiyatsız deneme sürümü yayınlandı

Meral Erden: Microsoft Lists'in fiyatsız deneme sürümü yayınlandı 1

Microsoft, Lists uygulamasının küçük işletmeler ve Microsoft hesabıyla birlikte bireysel kullanım için tasarlanmış bir önizleme sürümünü duyurdu. Microsoft hesabıyla başvuran ilk 200 bin kişi Microsoft Lists – MSA Preview‘ı ücretsiz olarak deneyebilecek.

Lists uygulamasının tüm özelliklerinden faydalanılamıyor

Microsoft, önizleme sürümünün Lists uygulamasının tüm işlevlerine sahip olmadığını sadece temel araçların sunulduğunu söylüyor. Ayrıca iOS ve Android uygulamalarında da kullanılamıyor.Buna rağmen önizleme sürümü, sekmeli görünümler ve satır içi resim ekleme yeteneği gibi bazı yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Meral Erden: Microsoft Lists'in fiyatsız deneme sürümü yayınlandı 2

Deneme sürümünü kullanmak isteyenler ayrıca bazı sınırlamalarla karşılaşacaklar. Liste başına 2.000 öğe sınırına sahip olunacak ve en fazla 50 liste oluşturabilecek. Ayrıca her listeye yüklenebilecek dosyalar, videolar ve resimler için 200 MB’lık bir sınır da var.

2020 yılında tanıtılan ve görev yönetimi ve yapılacaklar listesi uygulaması olan Lists, kullanıcıların çeşitli listeler oluşturmasına ve yönetmesine ve bu listeleri cihazları arasında ve iş arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda sahip olduğu birçok hazır şablonla da kullanım kolaylığı sunuyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Diğer Yazılım Haberleri
  • Microsoft Lists’in ücretsiz deneme sürümü yayınlandı

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar