Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaYazılımMoonfall sinemasında Kaspersky imzası

Moonfall sinemasında Kaspersky imzası

İnanç Can Çekmez: Moonfall sinemasında Kaspersky imzası 1

Küresel siber güvenlik şirketi Kaspersky, Roland Emmerich imzalı Moonfall filminin kahramanlarını dünyayı kurtarmak için yaptıkları yolculukta koruyarak çok önemli bir rol oynuyor.

Moonfall filminde Kaspersky koruması

Film, gizemli bir gücün Ay’ı yörüngesinden çıkararak dünyayla çarpışma rotasına fırlattığı ve tüm yaşamı tehlikeye attığı heyecan verici bir hikayeye odaklanıyor. Çarpışmaya haftalar kala dünya tamamen yok olmanın eşiğindeyken insanlığın kaderi bir NASA yöneticisine, eski bir astronota, onun gözden düşmüş ve yabancılaşmış meslektaşına ve bir komplo teorisyenine bağlı.

Ay’ın bizi öldürmeye çalıştığı filmi Moonfall’dan fragman geldi

1 ay önce eklendi

Moonfall, uluslararası üne sahip Roland Emmerich tarafından yönetildi ve Roland Emmerich, Harald Kloser ve Spenser Cohen tarafından yazıldı. Bu heyecan verici filmde Moonfall’un kahramanları, Kaspersky sistemleriyle birlikte emekli bir uzay aracında dünyayı kurtarma görevine çıkıyor ve yolculuklarında onları Kaspersky koruyor. Bilinmeyen tehditler karşısında Kaspersky sistemleri, temel işlevlerin güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.

İnanç Can Çekmez: Moonfall sinemasında Kaspersky imzası 2

Teknolojik çözümlerin ve yeniliklerin güçlü savunucusu Kaspersky, uzay bilimi alanındaki girişimleri destekleme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Şirket, Gagarin Araştırma ve Test Kozmonot Eğitim Merkezi ile iş birliği yaparak kozmonotlara ve merkezde çalışan BT uzmanlarına özel siber güvenlik eğitimi vererek uzay araştırmalarını aktif olarak destekliyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Anti Virus Haberleri
  • Kaspersky ay görevinde

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar