Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilMotorola Edge 30 Pro Görselleri Sızdırıldı

Motorola Edge 30 Pro Görselleri Sızdırıldı

Motorola Edge 30 Pro modelinin görselleri gün yüzüne çıktı. Motorola küresel pazar için X30’a benzer bir modeli global pazara sürmeye hazırlanıyor. Şirketin model üzerinde çalışmaları devam ediyor.

91 mobil tarafından servis edilen görüntülere göre Motorola Edge X30 modeline kıyasla neredeyse aynı tasarıma sahipler. Fakat Motorola’nın parmak izi okuyucuyu ekranın altına taşıdığını (Çin’deki orijinal X30’un yanında var) ve arkadaki logoyu yeniden konumlandırdığını gösteren bir görüntü sızmıştı. Ancak bugün sızdırılan görüntüler öncekine göre çelişiyor.

İnanç Can Çekmez: Motorola Edge 30 Pro Görselleri Sızdırıldı 1

Motorola Edge 30 Pro

İnanç Can Çekmez: Motorola Edge 30 Pro Görselleri Sızdırıldı 2
İnanç Can Çekmez: Motorola Edge 30 Pro Görselleri Sızdırıldı 3

Bu bizi iki olası senaryoya götürüyor. Sızıntıların hatalı olması veya Motorola’nın  iki farklı varyant piyasaya sürmeyi planlıyor olması. Ancak, daha sonra söz konusu olsa bile, ikisi de UD selfie kameralı Special Edition olmayacak.

Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da renkler. Telefonun Çin versiyonu Beyaz ve Siyah renklerde gelirken, renderlarda gösterilen renkler daha çok Gri ve Mavi gibi görünüyor, bu yüzden biraz farklılık söz konusu olabilir.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar