Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilMotorola Edge 30 Pro'nun kimi özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı

Motorola Edge 30 Pro’nun kimi özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı

İnanç Can Çekmez: Motorola Edge 30 Pro'nun kimi özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı 1

Lenovo bünyesindeki Motorola, bu ay içerisinde yeni modeli Motorola Egde 30 Pro’yu tanıtmaya hazırlanıyor. Henüz tanıtım gerçekleşmeden sızdırılan Motorola Edge 30 Pro, bugün  bazı özellikleri ve fiyatı ile karşımıza çıktı. Gelin Edge 30 Pro’nun muhtemel özelliklerine göz atalım.

Motorola Frontier tasarımı ve özellikleriyle sızdırıldı

2 hf. önce eklendi

Motorola Edge 30 Pro’nun özellikleri şekilleniyor

Motorola’nın 24 Şubat tarihinde küresel bir lansman etkinliğinde tanıtmasını beklediğimiz yeni modeli Motorola Edge 30 Pro, bugün bazı özellikleriyle karşımıza çıktı. Sızıntılara göre Motorola Edge X30 cihazının yeniden markalanmış bir versiyonu olacak olan Motorola Edge 30 Pro, içerisinde Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini taşıyacak.

İnanç Can Çekmez: Motorola Edge 30 Pro'nun kimi özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı 2

Cihazın tek versiyon olarak 8GB + 128GB şekilde satışa sunulacağını sızdıran kaynaklar, Edge 30 Pro‘nun 8GB RAM bellek ile geleceğini doğruluyor. Tabi depolama tarafında da 128GB‘lık bir disk cihaza eşlik edecek. Android 12 işletim sistemi ile pazara giriş yapması beklenilen cihazın Android 13 hatta Android 14 işletim sistemlerini destekleyeceği de gelen sızıntılar arasında.

Son olarak cihazın ortalama 45000-50000 Yen arasında bir fiyatla satılacağını söyleyen sızıntı sahibi, maksimum fiyatın 55999 Yen olduğunu iddia ediyor. Yani Motorola Edge 30 Pro sızıntılara göre ortalama 6000 TL gibi bir fiyatla pazara giriş yapacak.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Motorola Edge 30 Pro’nun bazı özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar