Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilMotorola Razr 2022 ve X30 Pro Lansmanı İptal Edildi

Motorola Razr 2022 ve X30 Pro Lansmanı İptal Edildi

Motorola tarafından daha önce 2 Ağustos tarihinde gerçekleştirileceği duyurulan Razr 2022 ve X30 Pro lansman etkinliği sürpriz bir şekilde iptal edildi. Şirket etkinliğin iptali için bir neden belirtmemenin yanı sıra yeni bir lansman tarihi de açıklamadı.

Motorola’nın bu duyurusunun ABD Beyaz Saray Sözcüsü Nancy Pelosi’nin bugün ilerleyen saatlerde, Çin’in Tayvan’ı kendi toprakları olarak kabul etmesi ve ABD’yi bedelini ödeyeceği konusunda uyarması nedeniyle Asya bölgesindeki gerilimi artıran Tayvan’a yapacağı ziyaretin öncesinde gelmesine dikkat çekiliyor. Pelosi’nin bu eylemi Pekin tarafından kışkırtıcı olarak nitelendirilmişti.

Bu olayların Lenovo’nun sahip olduğu markayı bugün lansmanını ertelemeye zorlayıp zorlamadığı veya başka bir neden olup olmadığı belirsiz. Şimdilik Motorola’dan Razr 2022 ve X30 Pro’nun lansmanı hakkında daha fazla ayrıntı beklememiz gerekiyor.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar