Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilMotorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefon modeli artık gün saymaya başladı

Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefon modeli artık gün saymaya başladı

Motorola Razr+ 2023, Çin’de yakında piyasaya çıkması beklenen bir telefon. Şirket, kendi ülke pazarında Flip telefonunu evvelce tanıtmaya başladı. Söylentilere nazaran, yeni model devasa bir kapak ekranı ile donatılacak. Lenovo Group Taşınabilir Telefon İş Kısmı Genel Müdürü Chen Jin’in, kapak ekranının gerçek boyutunu açıkladığı söyleniyor.

Sızdırılan bilgilere nazaran, Jin bir paylaşımında Motorola Razr+ 2023’ün kapak ekranı boyutunu öne çıkarmak için “3.5 inç” sözünü iki defa kullanmış. Bu nedenle, aygıtın 3.5 inç kapak ekranı ile donatılabileceği söyleniyor. Lakin, şirket şimdi bu bilgiyi doğrulamadı. Aslında, marka tarafından açıklanan yeni ipucu afişinde boyut yalnızca 3.x-inç olarak belirtiliyor ki bu sayede de en azından 3 inçten büyük olacağı onaylanmış.

Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefon modeli artık gün saymaya başladı

Samsung’un da bu yıl Ağustos ayında Galaxy Z Flip 5‘i piyasaya sürmesi bekleniyor. Söylentilere nazaran, 3.4 inç kapak ekranı olacak. Karşılaştırıldığında, Razr+ 2023 biraz daha büyük bir kapak ekranına sahip olacak üzere görünüyor.

Razr+ 2023 hakkındaki söylentiler, kimi pazarların Motorola Razr 40 Ultra ismi altında birebir aygıtı alacağını argüman ediyor. Şirket, aygıtın ismini şimdi doğrulamadı. Raporlara nazaran, aygıtta FHD+ çözünürlüğü ve 144Hz yenileme suratını sunan 6.7 inç OLED katlanabilir bir ekran olacak. Telefonun gücünü ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacağını söyleyebiliriz.

Razr+ 2023, 3,640mAh batarya ile gelmesi ve 33W süratli şarjı desteklemesi bekleniyor. Aygıt, 8 GB / 12 GB RAM ile gelecek. Telefon, UX tabanlı Android 13 işletim sisteminde çalışacak. Şu anda, Razr+ 2023’ün kameraları hakkında rastgele bir bilgi mevcut değil.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar