Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaBilimNASA artık de birinci uzaylı fotoğraflarını yayınladı! Herşey değişecek!

NASA artık de birinci uzaylı fotoğraflarını yayınladı! Herşey değişecek!

Fotoğraflar rahatsız edici olabileceğinden dolayı sayfamıza koymadık. Dileyenler buraya tıklayarak kaynaktan haberden uzaylı fotoğraflarına göz atabilirler.

NASA geçtiğimiz günlerde kıymetli bir paylaşım yapmıştı. Yayınlanan manzaralarda yuvarlak küreler görünüyordu. NASA bu kürelerin dünya dışı bir teknolojiye ilişkin olabileceğini açıkladı. Artık ise öteki bir itiraf geldi. Birinci uzaylı fotoğrafları.

Aslında bu fotoğraflar yeni değil. Daha evvel zati toplumsal medyada karşılaşmıştık. Ancak NASA bunları daima yalanladı. Doğal olarak beşerler da NASA’ya inandılar. Lakin bu fotoğrafların kimilerinin gerçek olduğu ortaya çıktı. Şunu söylememiz mümkün. Artık yalnız olmadığımızı biliyoruz. Uzaylılar aramızdalar. Hem de uzun bir vakittir. Tahminen de daima bizi gözlüyorlardı. Pekala fakat bu işin sonu nereye varacak.

NASA artık de birinci uzaylı fotoğraflarını yayınladı! Herşey değişecek!

Bir devir toplumsal medyada yayınlanan uzaylı otopsisi, düzmece. Bunu biliyoruz. Çünkü bu görüntü ile ilgili bir açıklama gelmedi. Ancak daha evvel yayınlanan ve kar içerisinde meyyit bulunduğu sav edilen uzaylının gerçek olduğunu öğrendik. Bu gerçeği açıklayan ise eski bir NASA çalışanı oldu. İsmini vermek istemeyen çalışan, NASA’nın önümüzdeki günlerde uzaylılar hakkında tüm bilgileri açıklayacağını da tez etti.

Hepsi bununla da sonlu değil. Şu anda NASA’nın elinde uzaylılara dair pek çok delil bulunuyormuş. Üstelik, dünyamızı birden fazla uzaylı ırkının ziyaret ettiği de belirtiliyor. Yani bizim dışımızda pek çok uzaylı ırkı mevcutmuş. Artık dünyanın bu fotoğraflara nasıl bir reaksiyon vereceği merak ediliyor. Elbette canlı bir biçimde temas gerçekleşmediği için beşerler büyük yansılar vermeyebilirler.

Fakat sinemalardaki üzere beşerler ve uzaylıların teması çok da uzak görünmüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar