Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaMobilNetflix yeni taşınabilir oyunu Hextech Mayhem’i sunar

Netflix yeni taşınabilir oyunu Hextech Mayhem’i sunar

Şinasi Kaya: Netflix Yeni Taşınabilir Oyunu Hextech Mayhem’i Sunar 1

Mobil uygulamalarına oyun sekmesi de ekleyerek yeni bir maceraya atılan Netflix, iddialı yapımlarla portföyünü genişletiyor. Sadece Netflix aboneliği ile oynanabilen mobil oyunlara League of Legends yapımı Hextech Mayhem eklendi. 

Hextech Mayhem neler sunuyor?

League of Legends evreninden çıkmasına rağmen MOBA tarzını benimsemeyen Hextech Mayhem biraz daha casual diyebileceğimiz bir yapıda. Ritim koşusu olarak da bilinen türdeki oyun, müzik ritimleri eşliğinde ilerlediğiniz bölümlere ayrılmış bir sonsuz koşu. PC ve Nintendo Switch için yayınlanan oyun mobilde sadece Netflix ile oynanabiliyor. 

Oyunda Ziggs karakterleri ile oynuyoruz ve Heimerdinger’i alt etmemiz gerekiyor. Kısa bir eğitimin ardından asıl serüven başlıyor. Biraz zorlayıcı zira ekrandaki tuşlara sahnedeki simgesi geldiği anda basmamız gerekiyor. Yukarı zıplama, aşağı vurma ve bomba atma bunlar arasında. Bir süre tempoyu tutturamazsanız havaya uçuyorsunuz zira düşmanları bu şekilde alt etmek gerekiyor. Elde ettiğiniz puanlarla karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. 

LoL evrenindeki atmosferi yansıtan Hextech Mayhem, türün meraklılarını ekrana bağlayacaktır ancak aksiyon bekleyenleri üzebilir. Sevilen dublaj sanatçısı Özgür Özdural’ın sesinden animasyonlar ve oyun içi seslendirmeler de enfes olmuş diyebiliriz. Oyun Netflix uygulaması üzerinden sizi indirme sayfasına yönlendirecek. 

 

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Oyunlar Haberleri
  • Netflix oyunu Hextech Mayhem indirmeye sunuldu

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar