Pazar, Nisan 2, 2023
Google search engine
Ana SayfaİnternetNetflix'ten yeni sürpriz: Akış devi, yeni bir canlı yayın özelliği üzerinde çalışıyor

Netflix’ten yeni sürpriz: Akış devi, yeni bir canlı yayın özelliği üzerinde çalışıyor

Netflix, yaklaşmakta olan doğaçlama dizilerini ve komedi spesiyallerini canlı yayınlamayı planlıyor. Netflix, bu sistem üzerinde çalıştığını inkar etmiyor ancak henüz geliştirilme sürecinin erken aşamalarda olduğu açık.

Deadline, diğer örneklerinin yanı sıra, yaklaşan Dance 100 ve yıllık Netflix Is A Joke festivalinin setleri gibi rekabetçi şovlarda canlı oylama yapmak için teknolojiyi kullanılabileceğini söylüyor. Ancak yeni özellik için henüz bir tarih verilmiş değil.

The Wall Street Journal da Cuma günü, şirketin kısa süre önce kültür yönergelerini güncelleyerek “sanatsal ifade” başlıklı yeni bir bölüm eklediğini bildirdi. Bu bölüm, potansiyel çalışanlara değerleriyle uyumlu olmayabilecekleri projeler üzerinde çalışmaları gerekebileceğini belirtiyor.

Şirket, belgede şunları söylüyor: “Hizmetimizdeki her şeyi herkes sevmeyecek veya kabul etmeyecek… ve Netflix’in belirli sanatçıları veya sesleri sansürlemesine karşı izleyicilerin kendileri için neyin uygun olduğuna karar vermelerine izin veriyoruz. Rolünüze bağlı olarak, zararlı olduğunu düşündüğünüz başlıklar üzerinde çalışmanız gerekebilir. İçerik genişliğimizi desteklemekte zorlanıyorsanız, Netflix sizin için en iyi yer olmayabilir

Netflix, The Journal’a son 18 ayını çalışanlarla kültürel sorunları tartışarak geçirdiğini söyledi. Şirket, iş arayanların “Netflix’in onlar için doğru şirket olup olmadığı konusunda daha bilinçli kararlar vermelerine” yardımcı olmak için yönergeleri düzenlediğini söylüyor.

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar