Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilNothing Phone (1) açık arttırmayla satılacak

Nothing Phone (1) açık arttırmayla satılacak

Şeffaf arka kasa tasarımıyla istediği ilgiyi üzerine çeken Nothing Phone (1), yelkenlerini yeni rüzgarlarla doldurmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, 21 Haziran itibariyle üretilen ilk 100 akıllı telefon için açık arttırma usulüyle satışa başlanacak ve teklif vermek isteyen meraklılar 23 Haziran’a kadar bu açık arttırmaya katılabilecekler.

Bu açık arttırmaya katılabilmek için StockX hesabınızın bulunması şart. Eğer bugüne kadar herhangi bir StockX hesabınız olmadıysa, 21 Haziran’a kadar yeni bir hesap açmanız açık arttırmaya katılabilmeniz için yeterli.

Nothing Phone (1) açık arttırmayla satılacak

Peki açık arttırmanın kuralları ne? Aslında son derecek basit. Nothing tarafından üretilen ve seri numarası 1-100 arası değişen ilk 100 akıllı telefon açık arttırma yöntemiyle satışa sunulmuş vaziyette. Kullanıcılar tarafından verilecek teklifler eğer en yüksek tutarlı ilk 100 tekliften biriyse, teklif sahibi bu telefonlardan birini satın almış olacak.

Teklifleri kabul edilip bir Nothing Phone (1) almaya hak kazananlar yeni akıllı telefonlarına ise 5 hafta içerisinde kavuşabilecekler. Süre biraz uzun gelebilir ancak henüz yeni markanın resmi tanıtımının bile yapılmadığını hatırlatalım.

Bugüne kadar sadece paylaşılan görselleri ile tanıdığımız Nothing Phone (1) özellikle şeffaf arka kasasıyla dikkat çekiyor. Bazı bileşenlerini rahatlıkla görebildiğimiz bu arka kasa da özellikle kameranın ve birçok bileşenin çevresinde bulunan led aydınlatmalar, telefona oldukça şık bir görünüm sunmuş. Bakalım Carl Pei’nin bu planı ne kadar başarılı olacak?

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar