Pazartesi, Temmuz 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilOnePlus 9 Serisi, Yeni Güncellemeyle Kusurlarından Arındırıldı

OnePlus 9 Serisi, Yeni Güncellemeyle Kusurlarından Arındırıldı

OnePlus, kısa süre önce OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro cihazları için kullanıcıların bir süredir şikayet ettiği bir dizi sorunu çözüme kavuşturan yazılım güncellemesi yayınladı. Söz konusu güncelleme Avrupa ile birlikte Hindistan için ayrı ayrı servis edildi.

OnePlus 9 modeli için Hindistan’da yayınlanan güncelleme LE2111_11.C.46 koduyla tanımlanırken, Avrupa kullanıcıları için de LE_2113_11.C.46 numaralı yapı yayınlandı. 9 Pro modeli içinse Hindistan bölgesinde LE21211.C.46 ve Avrupa için LE2123_11.C.46 koduyla dağıtılıyor.

Sistem

  • [Geliştirildi] Sistem kararlılığı
  • [Düzeltildi] AOD’nin anormal görüntüsü
  • [Düzeltildi] Bazı senaryolarda bulanık ekran sorunu
  • [Düzeltildi] Bazı senaryolarda Alexa APP’nin çökmesi sorunu
  • [Güncellendi] Android güvenlik yaması 2022 Şubat

  • [Düzeltildi] Bazı senaryolarda 5G ağını kaydedememe sorunu

Bu güncelleme Avrupa ve Hindistan bölgesine gelirken Kuzey Amerika’da henüz yayınlanmadı. Şirket konuyla ilgili ülke sınırlamalarının etkili olduğunu belirtmiş ancak güncellemelerin bir sonraki güncelleme döngüsünde Kuzey Amerika’ya da ulaşacağını belirtiliyor.

Her zamanki gibi OTA güncellemesi toplu olarak dağıtılıyor. Bu nedenle herkese ulaşması biraz zaman alacak. Bu OTA güncellemesini henüz almadıysanız cihazınızda Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemeleri bölümüne giderek kullanılabilirliğini kontrol edebilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar