Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilOnePlus Nord 3 5G çok argümanlı geliyor!

OnePlus Nord 3 5G çok argümanlı geliyor!

OnePlus markasının bütçe dostu modelleri ortasında yer alacak Nord 3 5G modeli için yeni ayrıntılar gelmeye başladı. Sızıntıcıların paylaştığı son bilgiler ile telefonun tasarımı, kilit özellikleri ve daha fazlası ortaya çıktı. Ayrıntılara bakalım.

OnePlus Nord 3 5G tasarımı ve kilit özellikleriyle karşımızda!

Son aktarılan bilgiler ile OnePlus Nord 3 5G‘nin nasıl özelliklere sahip olacağı belirli oldu. Ayrıntılarda Nord 3’ün 2772 x 1240 piksel çözünürlük sunan 6.74 inç OLED panel ile geleceği belirli oldu.

Dahası, akıllı telefonun Dimensity 9000 yonga seti, 16 GB RAM, 12 GB sanal RAM ve 256 GB dahili depolama tarafından destekleneceği ortaya çıktı. Pil tarafında ise 5.000mAh kapasiteli bir batarya yer alacak. 80W süratli şarj takviyesinden de bahsetmek mümkün.

Ulaş Utku Bozdoğan: Oneplus Nord 3 5G Çok Argümanlı Geliyor! 1 OnePlus Nord 3 5G sızdırılmış imajı. (Weibo)

Optik tarafta ise Nord 3 5G, 16 megapiksel ön kameraya sahip. Aygıtın art tarafında ise 50 megapiksel + 8 megapiksel, + 2 megapiksel üçlü optik sistem yer alıyor. Aygıt, OxygenOS 13 tabanlı Android 13 OS üzerinde süreç yapacak.

Sızıntı ayrıyeten Nord 3 5G’nin bir ikaz kaydırıcısı ile donatıldığını da ortaya koyuyor. Sızdırılan çekimlerde gösterilen siyah varyantın dışında, aygıtın yeşil bir varyantla gelmesi bekleniyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar