Çarşamba, Mart 22, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilOnePlus Tablet Seri Üretime Giriyor

OnePlus Tablet Seri Üretime Giriyor

OnePlus, yakın zamanda belirli pazarlarda ilk tabletlerini piyasaya süren OPPO, Realme ve Vivo gibi şirketlere katılarak markanın pazardaki ilk tablet modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. OnePlus Pad adıyla gelmesi muhtemel olan cihazın, birçok Avrupa ve Avrasya ülkesinde seri üretim aşamasına geçtiği belirtildi. Yani tablet yakında piyasaya sürülmeye hazır olacak diyebiliriz.

Seri üretime dair bilgiler, cihazın bu yılın ilk yarısında resmiyet kazanabileceğini belirten önceki haberlerle oldukça uyumlu durumda. OnePlus Pad’in seri üretime geçtiği göz önüne alındığında cihazın Haziran sonundan önce piyasaya sürülmesi ihtimali de oldukça yüksek. Şu an için tabletin kesin çıkış tarihi hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

OnePlus Pad tabletle birlikte markanın OnePlus Nord 3 akıllı telefonla birlikte piyasaya sürülmesi beklenen ilk Nord markalı akıllı saatinin de yolda olduğunu söyleyelim.

Çinli şirketin bu yıl OnePlus 10 Pro, Nord CE 2 Lite, Nord 2T, 10R ve 10 Ultra akıllı telefonlar dahil olmak üzere beş yeni ürünü piyasaya sürmesi bekleniyor. Hatta bu yılın sonuna kadar katlanabilir bir akıllı telefon da piyasaya sürülebilir.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar