Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaMobilOPPO F23 5G’nin üzerindeki sis perdesi aralandı

OPPO F23 5G’nin üzerindeki sis perdesi aralandı

OPPO, Hindistan’da piyasaya sürmek üzere yeni bir akıllı telefon hazırlığı yapıyor. Marka, 15 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürmeyi planladığı OPPO F23 5G modelinin ana özelliklerini açıklayan bir web sitesi yayınladı. Amazon da OPPO F23 5G’yi satacağını onayladı ve eser için farklı bir mikro site hazırladı.

OPPO F23 5G modeli, merkezde hizalanmış bir kamera deliği ekranı ve kalın bir alt çene ile tasarlanmıştır. Telefonun yenileme suratı 120Hz olacak. Art panelde bulunan hap formundaki kamera modülünde, iki halkada üç sensör bulunacak. Telefon, 64MP ana kamera sensörüne sahip olacak. Ayrıyeten, siyah ve altın renk seçenekleriyle sunulacak.

OPPO F23 5G‘nin işlemci çeşidi şimdi belirtilmemiş olsa da, telefonun 8GB RAM ile birlikte 8GB RAM genişletme teknolojisi ve 256GB dahili depolama kapasitesi bulunacak. Telefon ayrıyeten, 5,000mAh pil ünitesine sahip olacak ve 67W süratli şarj dayanağıyla desteklenecek.

OPPO F23 5G’nin üzerindeki sis perdesi aralandı

OPPO’nun mikro sitesine nazaran, OPPO F23 5G, bugün Çin’de piyasaya sürülen A98 5G modelinin yine markalanmış bir versiyonu olabilir. Fakat, OPPO F23 5G’nin geri kalan özellikleri şimdi bilinmiyor. Telefon, 6,72 inç FHD+ LCD ekran, 32MP özçekim kamerası ve Android 13 işletim sistemi ile birlikte gelebilir.

Bu yeni akıllı telefonun Hindistan’da piyasaya sürülmesi, OPPO’nun bölgedeki pazar hissesini artırmasına yardımcı olabilir. Ayrıyeten, OPPO F23 5G modelinin, öteki rakip markalara karşı rekabet gücünü artırması bekleniyor. Telefonun piyasaya sürülmesiyle ilgili daha fazla ayrıntı, önümüzdeki hafta öğrenilecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar