Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilOPPO Reno 7 Z 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

OPPO Reno 7 Z 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

OPPO Reno 7 Z 5G akıllı telefonun renk seçenekleri ve depolama yapılandırması OPPO Endonezya tarafından ortaya çıkarıldı. Şu anda mevcut olan bilgilere göre, akıllı telefon iki renk grubu ve tek bir depolama seçeneği ile gelecek.

Telefonun, hafta boyunca ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) dahil olmak üzere birden fazla sertifika web sitesinde ve Geekbench kıyaslama web sitesinde görüldüğü iddia edilmiş. İddialara göre OPPO Reno 7 Z 5G, Qualcomm Snapdragon 695 SoC ve 33W hızlı şarj desteğine sahip 4.500mAh pil ile gelecek.

OPPO Endonezya mağazasındaki görsellere göre OPPO Reno 7 serisi cihaz, Cosmin Black ve Rainbow Spectrum renk seçeneklerinde tek başına 8GB RAM+128GB depolama varyantı ile gelecek. Akıllı telefonda delikli bir ekran ve LED flaşlı üçlü arka kamera kurulumu da görülüyor. Ayrıca sol bölümde bir ses seviyesi düğmesi ve bir SIM kart yuvası yer alıyor.

İnanç Can Çekmez: OPPO Reno 7 Z 5G Özellikleri Ortaya Çıktı 1

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, OPPO Reno 7 Z 5G’nin Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC), Endonezya SDPPI, TUV Rheinland, ABD FCC’nin yanı sıra Geekbench de dahil olmak üzere birden fazla sertifika web sitesinde görüldüğü belirtilmiş. Bir rapora göre, akıllı telefondan ilk olarak NBTC, SDPPI ve TUV Rheinland sertifikalarında bahsedilmiş. Bu listeler, akıllı telefonun CPH2343 model numarasına sahip olduğunu ve 33W hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil paketleyeceğini gösteriyor.

OPPO Reno 7 Z 5G, CPH2343 model numarası ile Geekbench web sitesinde de görüldü. Tek çekirdekli testte 689 puan ve çok çekirdekli testte 1.998 puan alan telefon, 8GB RAM’e sahip ve Android 11 çalıştıracak şekilde görüntüleniyor. Akıllı telefon, Holi kod adlı sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon SoC tarafından destekleniyor. MySmartPrice tarafından yayınlanan rapor, bu SoC’nin Snapdragon 480+ olduğunu iddia ederken, Nashville Chatters tarafından hazırlanan bir rapor, telefonun kaputunun altında bir Qualcomm Snapdragon 695 yonga seti olduğunu belirtmiş.

Son olarak akıllı telefonun çıkış tarihi ile ilgili henüz somut bir bilgi olmadığını belirtelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar