Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilPixel Tablet modeline ilişkin sızıntılar sürat kesmeden gelmeye devam ediyor

Pixel Tablet modeline ilişkin sızıntılar sürat kesmeden gelmeye devam ediyor

Google’un yeni Pixel Tablet’i son vakitlerde sızıntıları ve söylentileriyle gündemde. Son sızıntılar, Google’ın en son yaratımlarını sergilediği Milan Tasarım Haftası 2023’te çekildiği tez edilen görüntüler halinde geldi. Görüntüler, yeni bir mercan renkli seçenek de dahil olmak üzere bir dizi renkte Pixel Tablet’i gösteriyor.

Videoların son eseri temsil edip etmediği meçhul olsa da, birden fazla renk seçeneği göstermesi, Pixel Tablet’in tamamlanmaya yakın olduğunu düşündürüyor. Görüntüler, zımnilik anahtarını göstermiyor ve bu da tabletin güvenlik özellikleri hakkında sorulara yol açabilir. Lakin, Google I/O 2023’ün yalnızca iki hafta kadar kısa bir mühleti kaldığından, tabletin genel özellikleri ve güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz.

Daha evvelki raporlara nazaran, Pixel Tablet, mercan yeşili, beyaz ve iki şimdi görünmeyen renk dahil olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile sunulacak. Mercan renk seçeneği eklenmesiyle, Google’ın yeni tablet için renkli ve canlı bir tasarım hedeflediği açıkça görülüyor.

İnanç Can Çekmez: Pixel Tablet Modeline Ilişkin Sızıntılar Sürat Kesmeden Gelmeye Devam Ediyor 1

Pixel Tablet modeline ilişkin sızıntılar sürat kesmeden gelmeye devam ediyor

Pixel Tablet’in söylentilere nazaran, 1600 x 2560px çözünürlükte 10,95 inç ekranı olacak. Tensor G2 yonga setine ve 18W şarj özelliğine sahip olabilir. Depolama seçenekleri ortasında 128GB ve 256GB seçenekleri olabilir. Aygıt ayrıyeten Wi-Fi 6 ve UWB irtibatı, önde ve geride 8MP Sony IMX355 kamera sensörleri ve isteğe bağlı bir stylus kalemi içerebilir.

Pixel Tablet, Google I/O 2023’te beklediğimiz donanım tekliflerinden yalnızca biri. Öteki beklenen çıkışlar ortasında Pixel 7a, Pixel Fold ve Pixel Tablet için bir eşlik eden yuva bulunuyor.

Sonuç olarak, Milan Tasarım Haftası 2023’te sızan Pixel Tablet görüntüleri, Google’ın yeni tabletinin renkli bir bakışını sağladı. Tablet’in son özellikleri ve bilhassa güvenlik özellikleri hakkında hala kimi bilinmeyenler var, lakin Google I/O 2023’te daha fazla bilgi bekleyebiliriz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar