Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaYazılımPlayStation işvereni daha fazla satın alımın planlandığını söyledi

PlayStation işvereni daha fazla satın alımın planlandığını söyledi

Ulaş Utku Bozdoğan: Playstation Işvereni Daha Fazla Satın Alımın Planlandığını Söyledi 1

Oyun sektöründe son dönemin popüler olayları şüphesiz büyük satın alımlar. Geçtiğimiz günlerde de Jim Ryan’dan bu yönde bir açıklama geldi.

“Daha Fazla Satın Alım Planlanıyor”

Geçtiğimiz günlerde PlayStation patronu Jim Ryan bir podcast’e katıldı ve orada önemli bir açıklamada bulundu. Söylediğine göre PlayStation daha fazla satın alım planı yapıyor. Ne yazık ki hangi stüdyoların planda olduğuna dair bir açıklama gelmedi.

Söylentiye göre Xbox Game Pass’e aile planı geliyor

1 gün önce eklendi

Son çıkan söylentiler PlayStation’ın Bethesda büyüklüğünde bir stüdyoyu satın alma planı olduğu yönünde ancak hangisi olduğu ve planın ne kadar gerçek olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor. Son dönemde büyük şirketlerden gerçekten büyük satın alım haberleri duyduk ve bu yüzden çok da şaşırtıcı bir haber olmayabilir. Ancak PlayStation’ın yeni PS Plus sistemiyle birlikte yeni atılımlar yapacağı kesin diyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • PlayStation patronu daha fazla satın alımın planlandığını söyledi

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar