Perşembe, Temmuz 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilPoco F4 ve F4 Pro, İki Regülasyon Kurumundan Onay Aldı

Poco F4 ve F4 Pro, İki Regülasyon Kurumundan Onay Aldı

Poco, geçen hafta Poco M4 Pro ve Poco X4 Pro’yu tanıttı. Bu nedenle artık tüm gözler amiral gemisi F serisinin üzerinde. Ve Poco F4, 22021211RG model numarası ile FCC tarafından onaylandığı için seriyi görmemiz için çok uzun süre beklememiz gerekmeyecek gibi görünüyor. Bu arada F4 Pro da Singapurlu regülasyon kurumu IMDA tarafından 22011211G model numarasıyla onaylandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Poco F4 ve F4 Pro, İki Regülasyon Kurumundan Onay Aldı 1

GSM Arena’nın haberine göre, bu özel sertifikasyon listelerinde akıllı telefonların isimleri geçmiyor. Ancak Poco’nun yeni akıllı telefonları, daha önce diğer veri tabanlarında göründükleri için model numarasından hangi akıllı telefonlar oldukları tespit edilebiliyor.

Aynı zamanda bu onaylamalar, Poco F4 ve F4 Pro’nun lansman tarihinin yakın olduğuna işaret ediyor. Ayrıca F4’ün Snapdragon 870 yonga setine sahip olmasının, F4 Pro modelinin ise Dimensity 9000 yonga seti ile birlikte gelmesinin beklendiğini belirtelim.

Ulaş Utku Bozdoğan: Poco F4 ve F4 Pro, İki Regülasyon Kurumundan Onay Aldı 2

Bu arada Poco F2 ve Poco F3 serilerinin her ikisi de Redmi K30 ve Redmi K40 modellerinin yeniden markalanmış halleri oldukları için yeni F4 serisi akıllı telefonlarının da Redmi K50 serisi akıllı telefonların yeniden markalanmış halleri olma ihtimali bulunuyor. Hatta geçtiğimiz günlerde, direkt olarak Poco F4 Pro’nun Redmi K50 Pro+’ın yeniden markalanmış global versiyonu olacağına dair haberler ortaya çıkmıştı.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar