Perşembe, Aralık 8, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunPS Plus Nisan 2022 Oyunları Açıklandı

PS Plus Nisan 2022 Oyunları Açıklandı

Sony tarafından PS Plus Nisan 2022 ücretsiz oyunları duyuruldu. Sunulacak oyunlar arasında Hood: Outlaws & Legends, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated ve Slay the Spire yer alıyor.

PS5 ve PS4 için Hood: Outlaws & Legends çevrimiçi çok oyunculu bir oyun. Oyunda rakip çeteler, zenginleri canlarının yandığı yerden vurmak için cüretkar soygunlarda yarışıyor. Farklı oyun modlarından biri State Heist: Takımların mümkün olduğunca fazla altın elde etmek için spawn noktalarını kontrol ettiği tam kümeli bir PvE modu. Eşsiz beceriler ve mistik yeteneklerle donatılmış her karakter, görünmeyen hazineleri çalmak için gizlice hareket eder. Haydutlar çetenizi toplamak, zorlu kalelerde ustalaşmak ve rakiplerinizi geride bırakmak size kalmış.

PS4 için SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated klasik bir platform oyunu. SpongeBob, Patrick ve Sandy olarak oynadığınız oyunda Plankton’ın kaçık robot ordusuyla Bikini Bottom’u yönetmeye yönelik şeytani planını engellemek için karakterlerin benzersiz becerilerini kullanacaksınız. Sevilen diziden sayısız karakterle tanışacağınız oyunda çevrimiçi ve çevrimdışı olmak üzere iki oyuncuya kadar kalabalık modunun keyfini de çıkarabileceksiniz.

Son olarak PS4 için Slayt he Spire, kart oyunlarını ve roguelike’ları bir araya getiriyor. Düşmanları etkili bir şekilde dağıtmak ve zirveye ulaşmak için yüzlerce karttan benzersiz bir deste oluşturmanız gerekiyor. Farklı düşmanların ve patronların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için destenizin güçlerini geliştirmek üzere güçlü kalıntıları keşfediyorsunuz.

PlayStation Plus ücretsiz oyunları 5 Nisan tarihinden itibaren oyunculara sunulacak. Mart ayının oyunlarını kütüphanenize eklemek içinse 4 Nisan tarihine kadar süreniz bulunuyor.

  • Hood: Outlaws & Legends
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
  • Slay the Spire

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar