Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilPUBG Mobile'dan Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası geliyor

PUBG Mobile’dan Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası geliyor

İnanç Can Çekmez: PUBG Mobile'dan Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası geliyor 1

Oyun dünyasının en popüler mobil oyunlarından birisi olan PUBG Mobile’dan geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki oyuncular için güzel bir haber paylaşıldı. PUBG Mobile, Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvalarından birine imza atıyor.

500.000 TL’lik Ödül Havuzu

Geçtiğimiz saatlerde PUBG Mobile’ın yeni turnuvası duyuruldu. Profesyonel arenaya adım atmak isteyen oyuncuların yeteneklerini göstereceği Yükselen Yıldızlar Turnuvası, büyük finalde pandemi sonrası gerçekleştirilen en büyük fiziksel espor etkinliğine de sahne olacak.

4. yıldönümünü yepyeni etkinlikler ile kutlayan PUBG MOBILE, Yükselen Yıldızlar Turnuvası ile Türkiye ve Azerbaycan’ın dört bir yanından oyunculara espor takımları tarafından keşfedilme fırsatı sunuyor. https://www.pubgmturkiye.com/ sayfasından yapılan başvurular için son gün 4 Nisan. 

500.000 TL ödül havuzu ile en büyük topluluk turnuvası

Turnuvaya kayıt olan oyun severler, hayranı oldukları ünlü PUBG MOBILE yayıncılarının liginde yer alarak büyük finalde 500.000 TL ödül havuzu için yarışacak. Turnuvanın ünlü PUBG MOBILE oyuncuları arasında Barış G, Cemre & Nisa, Doch, Egoist Pati, Kozmik Karınca, Mezarcı, Tugay Gök ve Vural Üzül yer alıyor.

Epic Games’te toplamda 375 TL’lik iki farklı oyun ücretsiz oldu

1 gün önce eklendi

Kayıt aşaması 4 Nisan’a kadar devam eden Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nda ön elemeler 6 – 21 Nisan, ön eleme finalleri ise 25 – 28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. 6 – 8 Mayıs tarihleri arasındaki lig aşamasının ardından ise 19 – 22 Mayıs tarihleri arasında Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nda Büyük Final mücadelelerine imza atılacak.

Buraya tıklayarak PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası’na kayıt olabilir ve turnuva kurallarına göz atabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Oyunlar Haberleri
  • PUBG MOBILE’den Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası geliyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar