Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaMobilRainbow Six Siege, mobile geliyor

Rainbow Six Siege, mobile geliyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Rainbow Six Siege, Mobile Geliyor 1

Mobil oyun dünyası, her geçen gün daha da büyüyor. Call of Duty, Apex Legends, Fortnite ve Battlefield gibi oyunlar mobil versiyonları ile oldukça beğeni topladı. Görünüşe göre Ubisoft, bu pastadan bir dilim de kendine istiyor.

Call of Duty Warzone mobil cihazlara geliyor

2 hf. önce eklendi

Rainbow Six Siege, mobile geliyor

Oyun dünyasına yakın kaynakları ile bilinen Tom Henderson, Ubisoft’un önümüzdeki ay Rainbow Six Siege’in mobil versiyonunu duyuruacağını belirtti. Oyun, Ubisoft ve Tencent tarafından birlikte geliştiriliyor. Oyunu gördüğünü iddia eden bir kaynak, oyunun mobil pazar için devasa olacağını ve Siege hayranlarının seveceği bir oyun olduğunu belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Rainbow Six Siege, Mobile Geliyor 3

Tencent’ın geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirdiği yatırımcı toplatısında ise Ubisoft ile projeler hazırladıkları görülüyor. Bu grafikten oyunun 2022 yılından sonra çıkacağı anlaşılıyor. Ayrıca Tencent ve Ubisoft’un Assassin’s Creed ve The Division oyunlarının da mobil versiyonunu hazırladığı gelen bilgiler arasında. Ubisoft’un geçtiğimiz yıl Rainbow Six klonu “Area F2” oyununu da Apple ve Play Store mağazalarından kaldırması, Rainbow Six’in oyunun geleceğini doğrular nitelikte. Rainbow Six Siege mobilin, 6 Nisan’da tanıtılması bekleniyor

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Rainbow Six Siege, mobile geliyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar