Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilRealme, 80W ve 150W Şarj Dayanaklı Yeni Telefonlar Çıkarabilir

Realme, 80W ve 150W Şarj Dayanaklı Yeni Telefonlar Çıkarabilir

Realme, Temmuz 2020’de 125 watt UltraDART şarj teknolojisini tanıtmıştı. Realme Başkan Yardımcısı Madhav Sheth de geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı bir röportajda, şirketin ilk 125 watt şarj destekli telefonunu 2022 yılında piyasaya süreceğini söylemişti.

Realme GT 2 Pro’nun 125 watt’a kadar şarj desteğine sahip olması bekleniyordu, ancak akıllı telefon 65 watt şarj desteğiyle birlikte geldi. Realme’nin 125 watt UltraDART teknolojisini ticarileştirmesi beklenirken, yeni bir rapor şirketin 80W ve 150W şarjlı akıllı telefonlar üzerinde çalıştığını ortaya koydu.

Bu haber, Realme’nin akıllı telefonlarını 150 watt’ta şarj etmek için Oppo’nun 160 watt güç adaptörlerini kullanacağını söyleyen Digital Chat Station tarafından paylaşıldı. Buna ek olarak Digital Chat Station, Realme’nin Dimensity 8000 yonga setine sahip yeni akıllı telefonunun yakında geleceğini de iddia etti, ancak bu konuda başka bir bilgi vermedi.

Bununla birlikte şimdilik Realme’nin odak noktası, Realme 9 Pro serisini tanıtacağı 16 Şubat’taki tanıtım etkinliği. Akıllı telefon üreticisi, daha önce serinin üyelerinden biri olan Realme 9 Pro+’ın Dimensity 920 yonga seti, Android 12 işletim sistemi tabanlı Realme UI 3.0 ve altında kalp atış hızınızı da ölçebilen parmak izi okuyucu bulunan bir AMOLED ekranla birlikte geleceğini doğrulamıştı.

Şinasi Kaya: Realme, 80W ve 150W Şarj Dayanaklı Yeni Telefonlar Çıkarabilir 1

Bunların yanı sıra akıllı telefon, optik görüntü sabitleyiciye sahip 50 MP’lik Sony IMX766 kamera ünitesi tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera sistemine sahip olacak. Ayrıca telefonun arka paneli, Sunrise Blue versiyonunun renginin güneş ışığı altında değişmesini sağlayacak olan “Light Shift” adlı bir tasarım özelliği barındıracak.

Şinasi Kaya: Realme, 80W ve 150W Şarj Dayanaklı Yeni Telefonlar Çıkarabilir 2

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar