Perşembe, Temmuz 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilrealme Narzo 50A Prime, Teknik Özellikleri Açıklandı

realme Narzo 50A Prime, Teknik Özellikleri Açıklandı

realme Narzo 50A Prime akıllı telefon, 22 Mart tarihinde satışa sunulacak ve GT 2 serisi gibi diğer ürünlere eşlik edecek.

Şirket, akıllı telefonun resmi lansmanı öncesi, telefonla ilgili bazı önemli özellikleri de paylaşmış durumda. Buna göre, akıllı telefon iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak. Şirket ayrıca, Narzo 50A Prime’ın tasarımını da gözler önüne seriyor. Akıllı telefonun, realme Indonesia web sitesinde yayınlanan tanıtımı, cihazın tasarımını ve teknik özelliklerini doğrulamakta.

Web sitesinde yer alan sayfadaki resimlere göre, akıllı telefonun arka bölümünde üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Kamera modülünün etrafındaki alan, birincil kamera sensörü ayrıntılarını da doğrulayan parlak bir dokuya sahip. Telefon, 50MP ana kamera sensörü ile gelecek. Arka kamera kurulumunu oluşturan diğer iki sensörün ayrıntıları ise henüz bilinmiyor. Ancak beklentiler, bu sensörlerin sırasıyla 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü olabileceğini ön görüyor. Ayrıca, LED flaş modülü de kamera modülünün içinde yer alıyor.

İnanç Can Çekmez: realme Narzo 50A Prime, Teknik Özellikleri Açıklandı 1

Sızdırılan bilgilerden hareketle realme Narzo 50A Prime, tüm bunların yanı sıra sağ bölümüne monte edilmiş parmak izi tarayıcısını barındıran düz bir çerçeveye sahip. Telefonun alt tarafında ise 3,5mm kulaklık jakı, USB Type-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası yer alıyor. Bunun haricinde, cihazın Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.6inç ekran barındırdığı da onaylandı. Ekranın, bir IPS LCD panel olması muhtemel. Ekranın yenileme hızı ile ilgili bir ayrıntı ise henüz bulunmuyor.

Son olarak akıllı telefonun, geçmişte ortaya çıkan sızıntılarda yer alan bilgilere göre, 18W hızlı şarj destekli 5.000mAh bataryaya sahip olacağını belirtelim. Cihazın ayrıca, Android 11 tabanlı realme UI 2.0 çalıştıracağını da ekleyelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar