Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaDonanımRedmi bütçe dostu monitörü ile meydan okuyor

Redmi bütçe dostu monitörü ile meydan okuyor

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Redmi, özellikle son zamanlarda piyasaya sürdüğü bütçe dostu modellerle dikkat çekiyor. Bir taraftan akıllı telefon sektörüne yönelik önemli hedeflerini bir bir gerçekleştiren Çinli teknoloji şirketi, diğer taraftansa diğer kategorilerde de kendini hatırlatmaya devam ediyor.

Şirketin her ne kadar öncelikli hedefi akıllı telefonlar olsa da, başta tablet ve televizyon olmak üzere diğer alanlarda da son derece başarılı işlere imza atıldığı bir gerçek.

İşte bu anlayışla çalışmalarını sürdüren Redmi, yeni monitör modeliyle uygun fiyatlı bir seçenek arayanlara güzel bir alternatif sunmuş oldu.

Redmi bütçe dostu monitörü ile meydan okuyor

21,5 inçlik ekran boyutuna sahip yeni monitörün 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip ekranı, 75Hz yenileme hızıyla kullanıcılarını tatmin edecek bir performans vadediyor.

Hem HDMI hem de VGA tipi bağlantı desteği sunan Xiaomi monitörün aynı zamanda 178 derecelik görüş açısına sahip olduğunu da belirtelim.

Bugün itibariyle ön sipariş yoluyla satışına başlanan yeni Redmi monitörün satış fiyatının 74 dolar olduğu açıklandı.

Yeni monitörün özelliklerinden önce fiyatını öğrenenler, cihazın son derece zayıf özelliklere sahip olduğunu düşünebilirler. Ancak sizin de gördüğünüz üzere Redmi monitör, bir bütün halinde değerlendirildiğinde tam bir fiyat performans ürünü olarak dikkat çekiyor. Bakalım her biri donanım canavarı olan rakipleri karşısında 74 dolarlık Redmi monitör nasıl bir performans sergileyecek.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar