Pazartesi, Temmuz 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaOtomobilRenault Taliant fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz!

Renault Taliant fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz!

İnanç Can Çekmez: Renault Taliant fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz! 1

Renault tüketiciler için 2021 fiyat listesini saklamaya devam ediyor. Bu bakımdan eğer bir Renault marka otomobil satın alacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira Mart ayına geldik ve geçen yılın fiyatları her an kaldırılabilir. Bu avantajlı fiyatları şirketin B sınıfı sedan modeli olan Taliant için de uyguladığını söylemekte fayda var. İşte detaylar!

Renault Taliant fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz!

Avantajlı ve cazip fiyat seçenekleri ile tüketicilere göz kırpan Renault Taliant için resmi sitede iki farklı fiyat listesi mevcut. Bunlardan ilki 2021 model yılına ait fiyatları kapsarken diğeri 2022 model yılını kapsıyor.

İnanç Can Çekmez: Renault Taliant fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz! 2

2021 fiyat listesine göz attığımızda aracın baz donanım seviyesindeki fiyatının 286.600 TL olduğunu görmüş oluyoruz. Ancak yıl atladığında bundan çok daha ciddi bir fiyat gözümüze çarpıyor.

İnanç Can Çekmez: Renault Taliant fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz! 3

2022 Renault Taliant için istenen bedel hali hazırda en az 312.900 TL olarak görünüyor. Oysaki iki araç arasında herhangi bir farklılık söz konusu değil.

Renault Taliant baz donanım seviyesinde karşımıza 1.0 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. Manuel şanzımanın eşlik ettiği bu motor 65 beygirlik bir güç üretebiliyor.

İnanç Can Çekmez: Renault Taliant fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz! 4

Tüm donanım seçenekleri ve fiyat detayları için aşağıda hazırlamış olduğumuz listeyi kontrol edebilirsiniz. Ancak fiyatların 2021 ve 2022 olarak ayrıldığını unutmamanız gerek.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar