Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunRockstar, GTA Online İçin GTA+ İsimli Abonelik Servisini Duyurdu

Rockstar, GTA Online İçin GTA+ İsimli Abonelik Servisini Duyurdu

Rockstar, Grand Theft Auto V ve GTA Online’ın yeni nesil sürümlerini yayınladıktan sadece iki hafta sonra, GTA Online için premium bir abonelik servisi duyurdu. Aylık özel oyun içi içerikler ve bonuslar içerecek olan ve GTA+ olarak adlandırılan abonelik servisinin lansmanı, bu ayın sonunda yapılacak.

29 Mart’tan itibaren PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarındaki Grand Theft Auto Online oyuncuları GTA+ abonelik servisine kaydolabilecek ve aylık 5,99 dolar karşılığında oyun içi para bonusları, benzersiz mülkler, araç yükseltmeleri ve kozmetikler elde edebilecekler.

Aboneler, servise kayıt yaptırdıktan hemen sonra 500.000 dolar oyun içi para alacak ve bu miktar her ay hesaplarına tekrar yatacak. 27 Nisan’da sona eren ilk ayın avantajları arasında ücretsiz yükseltmeye sahip bir otomobil, yat yükseltmesi, yarışlar için çoklu ödüller, “Köpekbalığı Para Kartları”ndan ek bonus para ve daha fazlası yer alıyor.

Grand Theft Auto V ve GTA Online’ın PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri, 15 Mart’ta geliştirilmiş grafikler ve Haziran ayına kadar sürecek olan indirimli fiyatlar ile piyasaya çıktı. Bununla birlikte GTA Online’ın PS5 sürümü, 14 Haziran tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabiliyor. Bu nedenle yeni abonelik servisi, Rockstar’ın PS5 konsolundaki oyunculardan hızlı bir şekilde gelir elde etmesinin bir yolu olarak da görülebilir.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar