Salı, Kasım 29, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Artık Galaxy A Serisi Telefonlarının Yanında Şarj Aygıtı Vermeyecek

Samsung Artık Galaxy A Serisi Telefonlarının Yanında Şarj Aygıtı Vermeyecek

Geçtiğimiz yıl Samsung, amiral gemisi Galaxy S21 serisi telefonlarını şarj cihazı olmadan satmaya başlamıştı. Daha sonrasında bu trend Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ün yanı sıra, yepyeni Galaxy S22 serisine de taşındı.

Şimdi ise GSM Arena tarafından aktarılan habere göre, Samsung’un ABD’deki internet sitesinde, Samsung Galaxy A13 5G ve Samsung Galaxy A03s kutularının içerisinde duvar prizinin yer almadığının teyit edilmesiyle birlikte bu trendin daha uygun fiyatlı Galaxy A serisi için de devam ettirileceği doğrulanmış oldu.

İnanç Can Çekmez: Samsung Artık Galaxy A Serisi Telefonlarının Yanında Şarj Aygıtı Vermeyecek 1

Bununla birlikte bu hamlenin aynı zamanda Samsung Galaxy M serisi için de uygulamaya konulacağı iddia ediliyor. Bu da Samsung’un tüm yeni akıllı telefonlarının kutu içeriklerine şarj cihazlarını dahil etmeyeceğine dair önceki spekülasyonları doğruluyor.

Tüm bunların yanı sıra Samsung Galaxy A ve Galaxy M serisi akıllı telefonlarla birlikte şarj cihazı verilmemesi durumunun, ABD dışındaki pazarlar için hemen uygulamaya konulup konulmayacağı henüz belli değil. Ancak eninde sonunda bu durum, Samsung’un faaliyet gösterdiği diğer tüm pazarlarda da geçerli olacaktır.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar