Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung, Bu Yıl Yeni Bir Katlanabilir Aygıt Serisi Duyurabilir

Samsung, Bu Yıl Yeni Bir Katlanabilir Aygıt Serisi Duyurabilir

Samsung, şu anda Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip olmak üzere iki farklı katlanabilir ürün serisine sahip. Bu yıl içinde Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4’ün çıkarılması bekleniyor, ancak Galaxy Club’ın tarafından paylaşılan yeni bir haber, Samsung’un bu yıl üçüncü bir katlanabilir cihaz serisi duyurabileceğini iddia etti.

GSM Arena’nın paylaştığı habere göre, Güney Koreli teknoloji şirketinin önümüzdeki dönemde piyasaya süreceği katlanabilir akıllı telefonlar için B4, Q4 ve N4 olmak üzere üç farklı kod adı ortalıkta dolanıyor. Geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3’ün kod isimleri B3 ve Q3 olduğundan, N4 kod adının tamamen farklı bir katlanabilir akıllı telefona ait olduğunu varsayabiliriz.

Bu sızıntı bilgi ayrıca Samsung’un yeni katlanabilir telefonunu diğer iki katlanabilir telefonu kadar büyük miktarlarda üretmeyeceğini de belirtiyor. Son birkaç yılda Samsung tarafından yuvarlanabilir ekranı tasvir eden ve çeşitli şekillerde katlanabilen cihazlar da dahil olmak üzere birçok patent başvurusu yapıldı. N4 kod adlı cihaz bunlar kadar marjinal olmayabilir. Ancak sınırlı sayıda üretileceği göz önüne alındığında, şirketin bir sonraki yenilikçi tasarımı olması mantıklı gibi görünüyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar