Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy A04, FCC Veritabanında Listelendi

Samsung Galaxy A04, FCC Veritabanında Listelendi

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy A04, Güney Koreli teknoloji devinin sunduğu bütçeye uygun bir akıllı telefon olacak.

Samsung, yakında yeni bir Galaxy A serisi akıllı telefonu piyasaya sürebilir. Şirketin, önümüzdeki haftalarda yeni Samsung Galaxy A04 modelini belirli pazarlarda piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirket, halihazırda cihazın lansmanını onaylamış değil. Ancak akıllı telefon, birkaç sertifika web sitesinde ortaya çıktı. Bu durum, cihazın yakın zamanda piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Samsung Galaxy A04, şirketin yeni uygun bütçeli akıllı telefonu olacak. Cihaz, Galaxy A03‘ün halefi olarak piyasaya sürülecek.

Meral Erden: Samsung Galaxy A04, Fcc Veritabanında Listelendi 1
Samsung Galaxy A03

Samsung Galaxy A04 ile ilgili henüz resmi bir açıklama olmasa da cihaz FCC listesinde ortaya çıktı. FCC listesi, akıllı telefonun SM-A045M model numarasına sahip olduğunu belirtiyor. Akıllı telefon, tek SIM kart destekli bir varyant olacak. Liste ayrıca, cihazın pil özelliklerini de doğrulamış oldu. Buna göre Galaxy A04, 4900mAh nominal batarya kapasitesi ile piyasaya sürülecek. Cihazın aynı zamanda 15W hızlı şarj desteğine de sahip olması bekleniyor.

Liste ayrıca, Galaxy A04’ün Wi-Fi 4 ve Wi-Fi 5’i destekleyeceğini ortaya koyuyor. Telefon, yakın zamanda Wi-Fi Alliance web sitesinde de görülmüştü. Buradaki bilgiler de FCC listesini doğrular nitelikte. Bunun yanı sıra Galaxy A04 modeli kutudan Android 12 ile çıkacak. Telefon ayrıca, One UI 4.0 sürümüne de sahip olacak. Cihazın tüm bunlar haricindeki detayları ise henüz bilinmiyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar