Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy A73 İçin Birinci Görsel Sızdırıldı

Samsung Galaxy A73 İçin Birinci Görsel Sızdırıldı

Samsung Galaxy A73 modelinin yakın zaman içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ve akıllı telefonun ilk görüntüsü ortaya çıktı. Sızdırılan bu görüntü, akıllı telefonun Infinity-O ekrana, süper ince çerçevelere ve yan tarafında görünür bir çıkıntılı güç düğmesine ve altında bir parmak izi tarayıcısı bulunan AMOLED bir ekrana sahip olduğunu gözler önüne seriyor.

GSM Arena’nın paylaştığı habere göre, akıllı telefonun ekranı, Samsung Galaxy A72 modelinin ve daha önce sızdırılmış olan Samsung Galaxy A53 modelinin ekranına oldukça benziyor. Bununla birlikte ekran oranında da küçük farklılıklar var. Yani Samsung Galaxy A73, A50 serisi kardeşinden biraz daha büyük bir boyuta sahip olacak.

Meral Erden: Samsung Galaxy A73 İçin Birinci Görsel Sızdırıldı 1

Samsung, bu yıl zaten iki Unpacked etkinliği düzenledi. Ancak bu etkinliklerin hiçbirinde Galaxy A serisi bir akıllı telefon tanıtılmadı. Galaxy A50 ve Galaxy A70 serisi akıllı telefonlar, genellikle birlikte tanıtılırlar. Bu serilerin yeni nesil akıllı telefonları da için de bu durumun geçerli olması son derece olası.

Bu iki yeni akıllı telefonla ilgili sızıntı bilgilerin ortaya çıkma sıklığının arttığını göz önüne alacak olursak, son olarak Bluetooth SIG internet sitesinde listelenen Samsung Galaxy A73 ve daha küçük kardeşi Samsung Galaxy A53’ün lansmanının büyük bir olasılıkla önümüzdeki 3-4 hafta içinde gerçekleşeceğini söyleyebiliriz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar