Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Note Serisi İçin Yolun Sonuna Gelindi

Samsung Galaxy Note Serisi İçin Yolun Sonuna Gelindi

Geçtiğimiz yıl Galaxy Note modelinin piyasaya sürülmemesi ve lansmanlarda da hiçbir bilgi verilmemesi modelin akıbetini merak ettiriyordu. Yine de modelin devam edileceği düşünülüyordu. Samsung Başkanı Galaxy Note serisinin devam etmeyeceğini resmen onaylamış durumda. Bununla birlikte şirket Galaxy S serisinin Ultra modellerinin Note’un yerini alacağını ifade ediliyor.

Yıllar içinde Galaxy S ve Galaxy Note telefonları arasındaki dikkate değer marjinal farklılıklar göz önüne alındığında, Samsung’un Galaxy Note serisini bitirme kararı pek şaşırtıcı değil. Galaxy Note serisi katlanabilir modellerin önünü kesiyordu diyebiliriz. Bu bağlamda şirketin artık S Ultra ile bu açığı kapatarak fazla modeli ortadan kaldırdığını ifade edebiliriz.

Böylece Galaxy Note 20 ve 20 Ultra serinin son cihazları olmuş olacak. Cihazlar  teknik özellikleri ve Samsung’un akıllı telefon için uzun vadeli yazılım desteğine olan bağlılığı nedeniyle bu yılda bile oldukça iyi durumda. Şu anki süreçte de fiyat olarak uyguna alınabilir ise tercih edilebilirler.

Galaxy S22 Ultra ve Galaxy S22+ arasındaki teknik özellik farkları oldukça önemli. Samsung, teklifleri arasında daha iyi ayrım yapılmasına yardımcı olmak için geleceğin amiral gemisi cihazlarıyla bu eğilimi devam ettirebilir. Galaxy S serisi normal kullanıcılara hizmet vermeye devam ederken, Ultra modeli ileri düzey kullanıcıları hedef alacak.

Son olarak, Note 20 Ultra incelememizi aşağıdan izleyebileceğinizi belirtelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar