Pazartesi, Temmuz 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S21 Serisi One UI 4.1 ile Güncellendi

Samsung Galaxy S21 Serisi One UI 4.1 ile Güncellendi

Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonları ve katlanabilir telefon modelleriyle kullanıma sunduğu yeni arayüzü One UI 4.1‘i Galaxy S21 serisine genişletiyor.

Samsung Türkiye, dün yayınlanan güncelleme ile birlikte, One UI 4.1 sürümünü Türkiye’deki Galaxy S21 serisi akıllı telefonlara da sunmaya başladı. Kullanıcılar, otomatik olarak gösterilen bir bildirim sayesinde veya manuel olarak güncelleme taraması yaparak söz konusu güncellemeye erişebiliyor.

İnanç Can Çekmez: Samsung Galaxy S21 Serisi One UI 4.1 ile Güncellendi 1

Galaxy S21 serisi için sunulan güncelleme yaklaşık 1.5 GB boyutunda. 1 Mart 2022 güvenlik yaması ile birlikte gelen güncellemeyle birlikte, Galaxy S22 serisiyle hayatımıza giren bazı yenilikler, Galaxy S21 serisine geldi.

Örneğin görseldeki baz Galaxy S21 modeli, artık 2x yakınlaştırma desteği olan lensi ile de portre video çekme desteği kazandı. Buna ek olarak yetersiz ışığın bulunduğu ortamlarda portre çekimleriniz için gece modu desteği getirildi.

Ayrıca Galaxy S22 serisiyle birlikte ortaya çıkan oyun performans problemleri için Galaxy S21 serisi için de bir yama yayınlanmış. Game Booster servisleri bu güncelleme ile yenilenerek, bu sorunları önüne geçiyor.

Son olarak güncellemenin Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra için indirilebilir olduğunu belirtelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar