Salı, Ekim 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S22 Serisi, Güney Kore’de 1 Milyondan Fazla Ön Siparişe Ulaştı

Samsung Galaxy S22 Serisi, Güney Kore’de 1 Milyondan Fazla Ön Siparişe Ulaştı

Güney Koreli basın kuruluşu ZDnet’in belirttiğine göre, Samsung Galaxy S22 serisi, Güney Kore’de 1,02 milyon ön sipariş rakamına ulaştı. GSM Arena tarafından paylaşılan habere göre bu rakam, ön sipariş anlamında yeni bir rekorun kırılmasını sağlarken kampanyanın ilk gününde de 300.000 adet ön sipariş verildiğini hatırlatalım.

Samsung’un 2017 yılında piyasaya sürülen Galaxy S8 serisi, toplamda 1,4 milyon ön sipariş rakamına ulaşmıştı. Ancak bunu 11 günlük bir ön sipariş döneminde başarmıştı. Galaxy S22 serisi ise bu rakama sadece yedi gün içinde ulaşmayı başardı. Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 de geçtiğimiz yıl 1 milyon ön sipariş rakamına yaklaştı, ancak bu rekor rakama ulaşamadı.

İnanç Can Çekmez: Samsung Galaxy S22 Serisi, Güney Kore’de 1 Milyondan Fazla Ön Siparişe Ulaştı 1

Yeni Samsung Galaxy S22 Ultra, Güney Kore’deki toplam ön siparişlerin %60’ını meydana getirdi. Güney Koreli basın kuruluşu, uzun bir süredir birçok Samsung Galaxy Note kullanıcısının Samsung Galaxy S22 Ultra’ya geçiş yaptığını öne sürüyor.

Bu arada Güney Kore’de Galaxy S22 serisinin açık satışlarının, 25 Şubat Cuma günü itibarıyla başladığını da belirtelim. Samsung’un bu kadar yüksek rakamdaki ön siparişlerin lojistiğini nasıl halledeceğini ve bunun nakliye sürelerini nasıl etkileyeceği ise merak konusu.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar