Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S22 Serisi, Yeni Bir Büyük Güncelleme Aldı

Samsung Galaxy S22 Serisi, Yeni Bir Büyük Güncelleme Aldı

Samsung Galaxy S22 serisi, Mart ayının başında Avrupa’da ilk yazılım güncellemesini ve güvenlik yamasını almıştı. Şimdi ise Samsung; Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için yeni bir güncelleme yayınlamaya başladı.

GSM Arena tarafından paylaşılan ilgili habere göre, bu yazılım güncellemesi ile birlikte yapılan değişiklikler ve iyileştirmelerin listesi son derece kapsamlı. Bununla birlikte söz konusu güncellemenin genel olarak işlevlerin genel kararlılığını iyileştirdiği ifade ediliyor.

Yeni donanım yazılımının sürüm numarası S90xEXXU1AVCJ ve toplam dosya boyutu 1,5 GB. Yazılım güncellemesi şu anda Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’nın bazı bölgelerindeki Samsung Galaxy S22 sahiplerinin kullanımına sunuluyor.

Bunların yanı sıra Samsung Galaxy S22 serisi için mart ayında sunulan yazılım güncellemesinin boyutu, akıllı telefonun modeline bağlı olarak 770 ile 820 MB arasında değişiyordu ve bu yazılım güncellemesinin de aynı bu ayki güncelleme gibi, işlevlerin genel kararlılığını iyileştirdiği ifade ediliyordu.

Bu arada Galaxy S22 serisindeki akıllı telefonların Türkiye’deki satış fiyatlarını merak ediyorsanız buradaki yazımızdan fiyatlara göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar