Cumartesi, Haziran 3, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition satışa sunuldu! Gerek var mıydı?

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition satışa sunuldu! Gerek var mıydı?

Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketini promosyon fiyatı ile sunmaya başladı. Bu paket, sırf Vietnam’da mevcut olup Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W harika süratli Kablosuz Şarj Duo’yu içermektedir.

Limited Edition paketinde, özgün ya da eşsiz renk yahut renk kombinasyonlarına rastlanmamaktadır. Galaxy S23 Ultra modeli Phantom Black renkteyken, 44mm ebatındaki Galaxy Watch 5 modeli ise Sapphire Blue renge sahip. Belirtmekte yarar var ki, burada bahsi geçen Galaxy Watch 5 modeli, LTE olmayan Bluetooth versiyonudur. Kablosuz Şarj Duo ise siyah renkte tasarlanmıştır.

Bu paket, tek başına eşsiz olmasa da, Limited Edition’ın cazip tarafı, daha uygun fiyat teklifidir. Potansiyel alıcılar, bu eserler için VND 41.130.000 ($1.753) yerine VND 31.990.000 ($1.363) ödeme imkanına sahip olacaklar.

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition satışa sunuldu! Gerek var mıydı?

Kısa bir müddet evvel Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition’ı 31 Mayıs’a kadar sunmayı planladığını duyurdu. Bu paket, Vietnam’daki perakende ortağı Shopee aracılığıyla erişilebilir. Şirket, öbür pazarlarda emsal Limited Edition teklifleri hakkında şimdi bir duyuru yapmamış olsa da, ilerleyen devirlerde bu mevzuda bir teşebbüste bulunabilir.

Galaxy S23 Ultra, Samsung’un bugüne kadar sunduğu en etkileyici amiral gemisi olabilir, bilhassa de katlanabilir telefonlar üzere ileri ekran teknolojilerine ilginiz varsa. Galaxy Watch 5 ise uzun pil ömrüne sahip etkileyici bir fitness takip aracıdır. Bu aygıtlar, bu yılın ilerleyen devirlerinde One UI 6.0 ve One UI 5 Watch güncellemelerini alacak birinci aygıtlar ortasında olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar