Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilSamsung, Galaxy S9 serisine güncelleme dayanağını bitirdi

Samsung, Galaxy S9 serisine güncelleme dayanağını bitirdi

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung, Galaxy S9 Serisine Güncelleme Dayanağını Bitirdi 1

2018’in en iyi telefonlarından olan Galaxy S9 serisi, Samsung’un güncelleme desteğini çektiği son cihaz oldu. En son Android 10 güncellemesi alan cihaz, bunca süre boyunca güvenlik güncellemesi almaya devam ediyordu ancak artık, herhangi bir güncelleme almayacak.

Galaxy Buds 2 yeni güncellemesine kavuştu

16 sa. önce eklendi

Samsung, geçtiğimiz yıllarda güncelleme konusunda iyileşse de bu güncelleme sözleri, çoğu zaman eski cihazları kapsamıyor. Galaxy S9 için yalnızca iki Android güncellemesi yayınlandı ancak Samsung, daha sonraki cihazları için 3 Android sürüm güncellemesi sözü verdi. Galaxy S21 serisinden itibaren 4 Android güncellemesi ve 5 yıl güvenlik güncellemesi verecek olan Samsung, Android tarafında bir numara olmaya gitse de eski Samsung cihaz sahiplerinin kalbini kazanması zor olacak gibi gözüküyor. Galaxy S9 ve S9+ için güvenlik desteği biterken Galaxy S10 serisi için ise aylık güvenlik güncellemelerinden 3 aylık güvenlik güncellemelerine geçildi. Bakalım Samsung, Android tarafındaki güncelleme güvenilirliğini kazanabilecek mi.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy S9, son güncellemesini aldı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar